تویوتا لندکروز 2017

تجربه رانندگی با تویوتا لندکروز 2017

در این مقاله قصد داریم در خصوص تجربه رانندگی با تویوتا لندکروز 2017 صحبت کنیم. تجربه رانندگی با تویوتا لندکروز 2017 بسیار عالی و هیجان انگیز است. با مرکز اجاره خودرو سناتور رنت ، ارائه دهنده خدمات کرایه اتومبیل در تهران بدون راننده همراه باشید.

تویوتا لندکروز 2017

در طول یک دهه گذشته همواره و هرساله نام تویوتا جزو پرفروش ترین خودروسازان دنیا بوده که این مهم را مدیون دوام بالا و استهلاک کم محصولاتش می دانند. تنوع محصول مورد دیگری است که باید به این 2 مورد اضافه کنیم به صورتی که در بسیاری از کلاس های خودرویی علاوه بر یک محصول با 2 محصول به ایفای نقش می پردازد تا بتواند در قلب تمامی مشتریان جا باز کند.

بهترین خودروهای تویوتا

اگر بخواهیم نگاهی کلی به گل های سرسبد محصولات این برند معظم داشته باشیم ابتدا به نام کرولا بر میخوریم که عنوان پرفروش ترین خودروی تولیدی دنیا را به همراه دارد. بعد از آن تویوتا پریوس هیبرید را نام می بریم که به تازگی امکان واردات آن به کشور میسر شده و به زودی شاهد عبور آن در سطح شهر خواهیم بود، خودرویی که با کمترین میزان مصرف سوخت، حمایت همیشگی طرفداران محیط زیست را به دنبال داشته و دارد، کمری هم در میان سیل عظیم محصولات تویوتا از جایگاه مهمی برخوردار است و چندین سال توانسته عنوان ارزشمند پرفروش ترین سدان اندازه متوسط ایالت متحده را که از مهم ترین بازارهای دنیاست به دست آورد.

اما به سراغ تویوتا لندکروز 2017 می رویم، شاسی بلند محبوب 4 فصلی که بیشترین محصول تویوتاست که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود و القابی از جمله سلطان بیابان به آن داده می شود. لندکروزر 2016 در حالی که چشم جهانیان به تویوتا دوخته شده بود با تغییراتی نه چندان گسترده در ژاپن معرفی شد.

البته عکس های جاسوسی خبرنگاران، کلیت طراحی تویوتا لندکروز 2017 را لو داده بود ولی هنوز به صورت رسمی از آن پرده برداری نشده بود. با توجه به حجم گسترده تغییرات محصولات جدید تویوتا انتظار می رفت لندکروز نیز تغییرات گسترده ای را تجربه کند که اینگونه نشد و طراحان تویوتا تصمیم گرفتند در این اتاق به روحیه همیشگی خود که سال هاست با آن سر و کار دارند و اسم آن محافظه کاری است بله بگویند، هرچند معقول هم به نظر می رسید زیرا فروش بالای اتاق قبل لندکروز نشان از رضایت مشتریان می داد و تغییرات بنیادین می توانست فروش بالای آن را با ابهام روبرو کند و مشتریان قدیم را از دست بدهد.

متاسفانه به دلیل قانون پر حرف و حدیث ممنوعیت خودروهای بالای حجم موتور 2500 از ورود اتاق تویوتا لندکروز 2017 جلوگیری شد، البته هر از گاهی در مناطق آزاد عکس های آن را مشاهده می کردیم که البته چند بار قصد کردیم به شهرهای مرزی رفته و از نزدیک به بررسی این بیابانگرد شهری بپردازیم که هر بار مشکلاتی مانع رفتنمان می شد.

نیمه های اولین ماه تابستان بود که خبرهایی مبنی بر ورود تویوتا لندکروز 2017 به ارومیه شنیده می شد و از دوستان مستقر در این شهر جویای احوال آنها بودیم که با خبر شدیم پس از رفتن به شهرهای شمالی کشور قصد سفر به تهران را دارند.

ساعت حدود 4 صبح بود که مالک لندکروز که آشنایی چندانی با پایتخت نداشت با نگارنده تماس گرفت و پرسش هایی در خصوص مسیر رسیدن به محل مورد نظر جهت اقامت چند روزه ایشان در تهران را کرد که پس از تماس های مکرر و گم شدن ایشان مجاب شدم دنبال دوستان رفته و علاوه بر دیدن لندکروز 2016 برای اولین باراز نزدیک، مسافران را تا مقصد رهنمون کنم.

بالاخره پس از مسافتی زیاد به لندکروز مورد نظر رسیدیم که به واقع جذبه و جسور بودن خاصی را در اولین دیدار به نگارنده منتقل کرد.
پس از خوش و بشی کوتاه با مالک قرار تست و بررسی را به فردای آن روز موکول کردیم که برآمد آن را در ادامه می خوانید.

طراحی داخلی تویوتا لندکروز 2017

از نمای جلو شروع به بررسی تویوتا لندکروز 2017 می کنیم، قسمتی که بیش از سایر بخش های خودرو دستخوش تغییرات شده است که این تحول به زیباتر شدن لندکروز کمک شایانی کرده است.

جلوپنجره عضلانی کروم کاری شده در این قسمت جذابیتی دوچندان به نمای جلو خودرو هدیه کرده است،همچنین جلوپنجره با 3 خط افقی پوشانده شده است که میان 2 خط بالایی نشان تویوتا به زیبایی جای گرفته است، خط میانی در این قسمت است که تا روی چراغ های دو طرف امتداد یافته که چراغ روشنایی در روز در پایین آن قرار دارد.

فرم کلی چراغ ها جذاب تر از اتاق قبلی است که با دارا بودن چراغ روشنایی در روز بیش از گذشته لندکروز را به روز و زیبا نشان می دهد. قاب چراغ ها چراغ های اصلی، راهنما و چراغ های مخصوص روز که دیگر تمامی خودروسازان موظف به استفاده از آن شده اند را درون خود جای داده اند.

پایین تر از چراغ های اصلی چراغ های مه شکن در دو طرف خودرو درون گودرفتگی زیبایی قرار دارند که بیرون آن با کروم تزئین شده است، همچنین این چراغ ها در دوطرف خودرو توسط ورودی هوایی مشکی رنگ به هم متصل می شوند.

همانند فرم قسمت انتهایی سپر که به رنگ سفید است خطی کرومی ترسیم شده که به زیبایی این قسمت کمک شایانی می کند، همچنین در انتهایی ترین قسمت سپر خطی کرومی به صورت افقی دیده می شود که همانند سایر بخش های کروم به چشم نمی آید.

کاپوت نیز با برجستگی و گود رفتگی های زیبا علاوه بر نشان دادن پیشرانه ای قدرتمند در زیر آن،کمک زیادی به قلدر جلوه دادن لندکروز دارد.

یکی از قانون های نانوشته که چند سالی است بین خودروسازان شایع شده این است که استفاده زیاد از کروم نشان دهنده لوکس بودن خودروست، موردی که در این قسمت به میزان زیاد به آن برخوردیم که نشان می دهد تویوتا علاوه بر تقویت قابلیت های خارج از جاده لندکروز به مسئله لوکس بودن توجه ویژه ای داشته است.

اجاره خودرو تویوتا در تهران

اگر قصد اجاره خودرو های خارجی از جمله اجاره تویوتا لندکروز را دارید می توانید با مجموعه سناتور تماس بگیرید. سناتور رنت ارائه دهنده ویژه خدمات اجاره خودرو در تهران بدون راننده و با راننده است.

منبع : پدال نیوز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *