تولید بنز در ایران

تولید بنز در ایران

اجاره خودرو سناتوررنت شما را به خبری خوش درباره ی تولید بنز در ایران نوید می دهد . با ما در این مقاله همراه باشید.

تولید بنز در ایران

براساس جدیدترین اخبار به دست آمده، از اوایل سال آینده تولید خودروهای سواری مرسدس بنز به عنوان جدیدترین دستاورد پسا برجامی دولت تدبیر و امید در ایران آغاز خواهد شد.

تولید بنز در ایران

تولید بنز در ایران

از اوایل سال آینده تولید بنز در ایران آغاز می شود

در ابتدای دهه جاری صنعت خودرو حال و روز مناسبی نداشت. بیشتر شرکای مطرح اروپایی و آسیایی صنعت خودرو ایران را ترک کرده بودند و خودروسازان داخلی نیز به ناچار دست به دامان چینی‌ها شده بودند. با این حال روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و نمایان شدن نشانه‌ های رفع تحریم‌ها آغازی مجدد برای صنعت خودروی ایران بود به ‌گونه ‌ای که در حدود دو سالی که از اجرایی شدن برجام سپری شده چند خودروساز مطرح بین ‌المللی شامل پژو، سیتروئن، رنو و هیوندایی به ایران آمده و همکاری با خودروسازان داخلی را آغاز کرده‌اند.

در این شرایط اما خبرهای به دست‌ آمده حکایت از جدیدترین دستاورد دولت تدبیر و امید در صنعت خودرو دارد؛ به ‌گونه‌ای که به‌ زودی تولید بنز در ایران آغاز خواهد شد.

طبق اطلاعات به دست‌ آمده توافقات نهایی بین ایران خودرو و شرکت دایملر برای تولید خودروهای سواری مرسدس بنز در ایران صورت گرفته و از اوایل سال آینده (۱۳۹۷) تولید این محصولات در ایران آغاز می‌شود.

تولید حدود ۲۵۰۰ دستگاه خودروی بنز برای سال آینده

گزارش‌های رسیده حاکی از آن است که برای سال‌ آینده تولید حدود ۲۵۰۰ دستگاه خودروی بنز پیش‌بینی شده و مدل‌های اقتصادی‌تر این خودرو در ایران تولید خواهد شد.

تولید خودروهای مرسدس بنز با اجاره خودرو سناتوررنت

تولید خودروهای مرسدس بنز در ایران با ساخت داخل بالای ۲۰ درصد آغاز خواهد شد و با توجه به‌ آنکه در حدود دو دهه قبل نیز خودروهای سواری بنز در ایران تولید می ‌شد هم ‌اکنون خط تولید این محصول در ایران در حال به ‌روزسانی و آماده‌ سازی است.

چنانچه قصد اجاره خودرو در تهران و کرج را دارید با ما تماس بگیرید.

منبع : car.ir

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + سه =