درباره-اجاره-خودرو-در-زمستان-چه می دانید؟

درباره اجاره خودرو در زمستان چه می دانید؟

اجاره خودرو در زمستان به نسبت سایر فصول از اهمیت بیشتری برخوردار است. به دلیل اینکه در این فصل میزان بارندگی و لغزندگی جاده ها افزایش می یابد و وسایل نقلیه عمومی به شدت کم کار می شوند.ازین رو اجاره خودرو در زمستان از مرکز اجاره خودرو سناتور رنت را به شما پیشنهاد می دهیم.

در فصول سرما به ویژه زمستان صرفه جویی در مصرف سوخت از سخت ترین کار هاست. در این میان آموزش مهارت های رانندگی در  هر کدام از فصل های سال باعث صرفه جویی در مصرف سوخت می شود.به هر حال اگر در فصل زمستان به ویژه مواقع بارندگی دارای ماشین شخصی نباشید به سختی می توانید رفت و آمد کنید. چرا که وسایل نقلیه عمومی مانند تاکسی در این مواقع در دسترس نمی باشد.

به دلیل وجود مشکلات نام برده اجاره خودرو در زمستان را پیشنهاد می کنیم. اجاره خودرو بصورت با راننده و یا بدون راننده با مرکز اجاره خودرو سناتور امکان پذیر است و فقط نیازمند ارائه مدارک و پذیرش شرایط اجاره می باشد.

فواید اجاره خودرو در زمستان

فواید اجاره خودرو در زمستان

با کرایه ماشین در فصل زمستان شما می توانید با پرداخت کمترین هزینه ها خودرویی مناسبی را در روز های سرد زمستان در اختیار داشته باشید و بتوانید به راحتی به فعالیت های روزانه خود بپردازید.برای کاهش در هزینه های اجاره ماشین به شما اجاره ماشین ارزان تهران را پیشنهاد می دهیم که یکی از بهترین خدمات سناتور رنت برای شهروندان تهرانی است.

با اجاره خودرو در زمستان شما بدون نگرانی و استرس می توانید و سر موقع به قرارها و محل های مورد نظر خود برسید و وقت زیادی را در هوای سرد در انتظار تاکسی یا اتوبوس تلف نکنید.

اگر دارای خودرو شخصی هستید برودت هوا در فصل زمستان باعث آسیب دیدن و افزایش استهلاک اتوموبیل شما می شود.و هزینه های سنگینی را به شما وارد می کند.با اجاره خودرو در زمستان از مرکز اجاره خودرو سناتور رنت شما می توانید هزینه های وارده به خودرو شخصی تان را کاهش داده و پرداخت این هزینه ها را به سناتور رنت بسپارید.

برای جلوگیری از استهلاک خودرو در زمستان چه باید کرد؟

جلوگیری از استهلاک خودرو در زمستان

برای اینکه ماشین شما در فصل زمستان آسیب کمتری ببیند,آن را در روز های آفتابی و گرم زمستان شستوشو کنید و بدنه اتوموبیل را با با پولیش مقاوم و واکس کاور کنید تا علاوه بر درخشندگی بیشتر و ماندگار تر سرمای هوا تاثیر کمتری بر بدنه خودرو شما بگذارد.

ممکن است که خودرو شما در اثر حوادث دچار آسیب دیدگی ها و خراش هایی شده باشد,توصیه می شود که قبل از آغاز فصل سرما این خراشیدگی ها و یا رنگ پریدگی های بدنه خودرو را با رنگ های مخصوص اتوموبیل بپوشانید.چرا که این خراش های کوچک می تواند مشکلات بزرگی مثل زنگ زدگی را برای بدنه خودرو شما ایجاد کند.

این کار را هم خودتان با تهیه رنگ مخصوص ماشین از تعمیرگاه یا فروشگاه های لوازم خودرو انجام دهید هم می توانید انجام این کار را به تعمیرکار متخصص آن بسپرید.

اگرچه انجام تمامی این کار ها به کاهش آسیب دیدگی خودرو بر اثر سرما کمک می کند اما وقت زیادی را از شما می گیرد.در حالی که شما با تنها یک تلفن می توانید از مرکز اجازه خودرو سناتور رنت خودرو دلخواهتان را اجاره کنید نگران هیچ چیزی نباشید.

به دلیل اینکه خودرو های اجاره در سناتور دارای معاینه فنی و کاملا سالم و سرویس شده هستند و شما در حین سفر هایتان چه درون شهری چه برون شهری برای شما مشکلی پیش نخواهد آمد.

دید بهتر در زمستان

در ماه های زمستانی پنجره های خودرو به توجه بیشتری نیاز دارند.این مسئله چه برای خودروهای شخصی و چه اجاره ای فرقی نمی کند.برای داشتن دید بهتر در زمستان می توانید تیغه های برف پاک کن اتوموبیل در اختیارتان را به تیغه های مخصوص زمستان تغییر دهید.تا از تشکیل شدن لکه های برف و یخ روی شیشه,جلوگیری کنید.

شیشه-ماشین-در-زمستان

چون این تیغه ها تمای بیشتر و نزدیک تری با شیشه ها دارند و بهتر می توانند آن هار پاک کنند.همچنین می توانید خودرو را به شیشه شوی های مخصوص زمستان مجهز کنید و به محفظه مخصوص آب شستوشوی شیشه کمی یخ اضافه کنید.

اگر ترکی را در شیشه های جلو خودرو مشاهده کردید سریعا آن را درست کنید.چون ممکن است در هوای بسیار سرد در اثر منقبض و منبسط شدن,کاملا فرو بریزد و شما را در معرض خطر قرار دهد.

اجاره خودرو در زمستان به صورت بدون راننده می تواند یک سری راهکار های آموزشی برای نگهداری بهتر اتوموبیل را در اختیار شما قرار دهد.

بررسی باطری ماشین

بررسی باطری خودرو در زمستان

باطری اتوموبیل شما یکی از مهم ترین قسمت های خودرو است که باید همیشه سرویس دهی شود.اگر مدت زمان زیادی است که از یک باطری برای ماشین استفاده می کنید بهتر است که به تعمیرگاه ها یا محل هایی که خودرو ها را سرویس دهی می کنند بروید سیستم شارژ خودرو را بررسی کنید.به دلیل اینکه باطری های قدیمی تمی توانند خودرو را در در هوای سرد زمستان روشن کنند.و وقتی که دمای هوا به صفر می رسد شصت درصد توان باطری های کهنه از بین می رود.

از نشانه هایی که باطری خودرو ضعیف است این است که صدای بدی مثل خرخر می دهد.مشکلات باطری همیشه بخاطر کهنگی و سرما نیست بلکه مکن است بخاطر انفعالات شیمیایی یا یا درست بسته نشدن کابل ها یا بست ها باشد.

به هر حال اگر باطری اتومبیل به هر دلیلی مشکلی داشته باشد,این مشکل در فصل زمستان تشدید می شود و ماشین شما قادر به روشن شدن نخواهد بود.

اجاره خودرو در زمستان شرایط و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد و اجاره خودرو در زمستان از طرف مرکز اجاره ماشین سناتور فقط به منظور رفاه حال شما مشتریان عزیز است تا بتوانید از رانندگی,مسافرت و رفت و آمد در فصل سرما لذت ببرید.

البته خودرو هایی با ویژگی های فوق العاده ای نیز وجود دارند که برای اجاره خودرو در زمستان مناسب تر هستن که در مطلبی دیگر به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

امیدواریم که از مطالعه این مطلب لذت برده باشید و برای شما سودمند بوده باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *