درباره ما

درباره ما : سناتور رنت یکی از با ثبات ترین و با سابقه ترین شرکت ها در بین موسسات اجاره خودرو و اتومبیل کرایه بدون راننده در تهران میباشد. از این تعداد خودرو اجاره ای ، 50خودرو تحت مالکیت مستقیم شرکت بوده و به صورت مستقیم در ناوگان خودرو های اجاره ای این شرکت بوده و 66 خودرو از سرمایه گذاران و صاحبان خودرو های شخصی می باشند.

مجموعه اجاره ماشین بدون راننده سناتور رنت برای حفظ اصول مشتری مداری و برای رضایت و آسودگی خاطر هر چه بیشتر مشتریان خود ، برخلاف کلیه شرکت ها که از دادن برگه و رسید قرارداد تحت هر عنوانی خودداری می کنند و به بدترین شکل ممکن مشتری دست مشتری را برای هر اقدام قانونی بسته می گذارند.

موسسه اتومبیل کرایه سناتور رنت ، در ازای هر قرارداد اعم از اجاره دادن و یا اجاره گرفتن نسبت به ارایه برگه قرارداد و در صورت دریافت وجه رسید به مشتریان خود پرداخت خواهد کرد و تمامی اصول کاری و روال اجاره دادند خودرو را با انصاف و آسان تر نموده و به آن ها ارایه می نماید. امید است با به دست آوردن هر چه بیشتر اعتماد شما مشتریان عزیز بتوانیم به هدف متعالی مجموعه که همان رضایت هر چه بیشتر شما عزیزان است دست یابیم و بهترین و زیباترین انتخاب شما باشیم.