معرفی مرکز اجاره سناتور رنت

سناتور رنت یکی از با بهترین و با سابقه ترین شرکت های اجاره خودرو است که در تهران و کرج فعالیت می کند.این شرکت اجاره خودرو توانسته است با تکیه بر توانایی ها و حمایت های شما مشتریان عزیز خدمات فوق العاده ای را برای رفاه بیشتر شما ارائه دهد.

سناتور-رنت

از ویژگی های مهم این خودرو مالکیت تعداد زیادی اتوموبیل است که شرایط اجاره خودرو را بسیار راحت تر و معتبر تر می کند.البته باید خاطر نشان کرد که تعداد خودرو های اجاره ای در سناتور رنت به  گونه ای است که پاسخگو نیاز مشتریان باشد به همین دلیل در مرکز اجاره خودرو سناتور رنت به هیچ وجه مشکل کمبود اتوموبیل وجود ندارد.

از این تعداد خودرو اجاره ای,50خودرو تحت مالکیت مستقیم شرکت بوده و به صورت مستقیم در ناوگان خودرو های اجاره ای این شرکت بوده و 66 خودرو از سرمایه گذاران و صاحبان خودرو های شخصی می باشند.

از جمله خدمات مجموعه سناتور رنت

همانطور که در بالا ذکر شد مرکز اجاره خودرو سناتور رنت در تهران و کرج خدمات گسترده ای را به مشتریان خود ارائه می دهد که به معرفی مهم ترین خدمات این مجموعه می پردازیم.

بدون راننده می توانید خودرو اجاره کنید

اجاره-ماشین-بدون-راننده

از جمله خدمات مرکز کرایه اتوموبیل سناتور اجاره خودرو به صورت بدون راننده است مجموعه اجاره ماشین بدون راننده سناتور رنت برای حفظ اصول مشتری مداری و برای رضایت و آسودگی خاطر هر چه بیشتر مشتریان خود,برگه و رسید قرار داد اجاره خودرو را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.برخلاف کلیه شرکت ها که از دادن برگه و رسید قرارداد تحت هر عنوانی خودداری می کنند و به بدترین شکل ممکن مشتری دست را برای هر اقدام قانونی بسته می گذارند.

موسسه اتومبیل کرایه سناتور رنت،در ازای هر قرارداد اعم از اجاره دادن و یا اجاره گرفتن نسبت به ارائه برگه قرارداد و در صورت دریافت وجه رسید به مشتریان خود پرداخت خواهد کرد و تمامی اصول کاری و روال اجاره دادن خودرو را منصفانه تر و آسان تر نموده و به آن ها ارائه می نماید.

ماشین دلخواهتان را با راننده کرایه کنید

اجاره-خودرو-با-راننده

در مواردی که مشتریان محترم نیاز به خودرو با راننده شخصی داشته باشند,مرکز اجاره خودرو سناتور امکان اجاره ماشین با راننده را برای مشتریان خود فراهم کرده است.اجاره خودرو با راننده برای شرایط خاصی استفاده می شود که از مهم ترین آن ها می توان به تشریفات و ترانسفر فرودگاهی اشاره کرد.

خدمات تشریفاتی

خدمات-تشریفاتی

از دیگر خدمات مرکز اجاره خودرو سناتور رنت کرایه ماشین هایی برای تشریفات و مراسم تشریفاتی است.در این زمینه کرایه ماشین های لوکس به صورت با راننده و در تعداد زیاد رایج است که از برند های معروف دنیا مثل بی ام و,بنز,تویوتا,کیا و … که در سناتور رنت موجود است استفاده می شود.

سناتور رنت با تکیه به ویژگی ها,اعتبار خود و اعتماد شما سعی دارد که بهترین خدمات و امکانات را برای اجاره خودرو در تهران و کرج به شما عزیزان ارائه دهد.امید است با به دست آوردن هر چه بیشتر اعتماد شما مشتریان عزیز بتوانیم به هدف متعالی مجموعه که همان رضایت هر چه بیشتر شما عزیزان است دست یابیم و بهترین و با کیفیت ترین انتخاب شما باشیم.

لینک برچسب های مهم سایت را در زیر می توانید مشاهده کنید:

Tags