پورشه یک برند لوکس در خودرو است. داشتن یک پورشه در شهر می تواند تمام نگاه ها را به شما خیره کند. اما داشتن چنین ماشینی با توجه به قیمت بالای آن و هزینه های نگهداری زیاد به صرفه نیست! اما شما می توانید با اجاره پورشه از سناتور رنت این مشکل را حل کنید.

با اجاره پورشه از سناتور رنت ، با پورشه مورد علاقه خود در شهر برانید.

درباره شرکت خودرو سازی پورشه

پورشه (به آلمانی: Porsche) شرکت هلدینگ خودروسازی آلمانی است، که در سال ۱۹۳۱ توسط فردیناند پورشه تأسیس شد. تمرکز این شرکت عموماً بر طراحی و ساخت خودروهای اسپورت و خودروهای لوکس معطوف می‌باشد. دفتر مرکزی و کارخانه تولیدی اصلی شرکت پورشه در شهر اشتوتگارت، بادن-وورتمبرگ قرار دارند.

در ماه ژوئیهٔ ۲۰۱۲ گروه فولکس‌واگن، اقدام به خریداری. ۱۰۰٪ درصد از سهام شرکت پورشه هولدینگ نمود، که از شرکت‌های زیرمجموعه کمپانی پورشه است و مدیریت بخش فروش خودروهای پورشه را برعهده دارد. پیش‌تر در دسامبر ۲۰۰۹ گروه فولکس‌واگن ۴۹٫۹ درصد از سهام کمپانی اصلی پورشه را نیز خریداری کرده بود.

از سوی دیگر شرکت پورشه اس‌ای با در اختیار داشتن ۵۰٫۰۷٪ درصد از سهام گروه فولکس‌واگن، به‌عنوان بزرگترین سهام‌دار این گروه شناخته می‌شود. خانواده پورشه و خانواده پیک بطور مشترک، با در اختیار داشتن ۵۰٫۰۱ درصد از سهام شرکت خودروسازی پورشه، مالک اصلی آن به‌شمار می‌آیند. بخشی از سهام شرکت پورشه نیز، در بازار بورس فرانکفورت معامله می‌شود.

بازدید از سایت معین خودرو

چرا پورشه را برای اجاره انتخاب کنیم؟

  • پورشه یک خودرو محبوب در ایران و جهان می باشد.
  • پورشه یکی از بهترین خودروهای لوکس و اسپرت دنیا است.
  • رانندگی با خودروهای پورشه بسیار آسان و لذت بخش و جذاب است!
  • کیفیت و کلاس خودروهای پورشه به نسبت دیگر برندهای داخلی و خارجی اجاره خودرو مناسب تر می باشد.

اجاره پورشه در تهران

اجاره پورشه در تهران با بهترین قیمت ها فقط با سناتور رنت .

کرایه انواع اتومبیل های شرکت خودرو سازی پورشه

اجاره ماشین های بروز شرکت پورشه

تنوع محصولات پورشه را با سناتور رنت تجربه کنید.

جهت مشاهده لیست قیمت اجاره خودرو کلیک کنید.